Özel Güvenlik Hizmetleri

5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine ilişkin yasanın öngördüğü şekilde ARMA GÜVENLİK ŞİRKETİ kurulmuş ve ARMA GÜVENLİK olarak kesintisiz hizmet anlayışına dayalı, çok daha çağdaş bir uygulama sağlayacak, müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Bu temeller üzerinde yükselerek sektöre örnek bir kurum olmak hedefimizdir.

Hizmet süresince takip, nezaret ve kontrolümüz 24 saat esasına göre gece - gündüz, zamanlı - zamansız denetimlerle devam ettirilmektedir. Ayrıca denetleme sonuçları her ay rapor halinde yazılı olarak idarenize bildirilecektir.

Taahhüt

ARMA GÜVENLİK, kesintisiz hizmet anlayışına dayalı vermiş olduğu güvenlik hizmetlerinde, yeterli ve tam teçhizat güvenlik ekipmanı ile donatılmış, oryantasyon eğitimi tamamlanmış elemanlarımız ve deneyimli idareci kadromuzla, gerek binanın korunması gerekse işletmenin ziyaretçi ve müşterilerinin güvenilir ve huzurlu bir yaşam konforunu hissedecekleri ortamı sağlamayı taahhüt eder. Bu temeller üzerinde, işletmenizde, sözde değil özde ve güven veren önleyici, caydırıcı ve koruyucu güvenlik hizmeti verileceğinden emin olabilirsiniz.

Kapsam ve Hizmetlerimiz

Giriş ve çıkış kontrolleri ve gözetim, sabotaj ve terör amaçlı hareketler ve bombalama olaylarına karşı caydırıcılık ve önlemleri alma.

Huzur bozucu davranışlar sergileyebilecek kişileri gözetim altında tutarak tesise girişlerinin önlenmesi, hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi ve müşterilerin uyarılması da dahil olmak üzere önlenmesi.

Tesis içindeki aydınlatma, çevre çitleri, kapılar, elektronik güvenlik sistemleri vb. yapıları kontrol altında tutarak, problem olduğunda derhal yönetime bilgi vermek.

Sorumluluğu dahilinde olan bölgeye girilmesi yasak alanlara girişi engellemek.

Görev yapılan işletmenin yönetim talimatları doğrultusunda personel, ziyaretçi ve araç giriş çıkışını kontrol altında tutmak ve kayıt altına almak.

İşletmenin talimatları doğrultusunda personel üst arama görevini yerine getirmek, görev yerindeki hassas noktaların tespiti ve önlemlerin alınması.

Hassas dönemler ile yoğun müşteri trafiğinin oluştuğu sıralarda ek güvenlik önlemlerinin alınması.

Yangın,sobataj,saldırı gibi acil durumlarda eğitimini aldığı şekilde önlemlerin alınması ve ilgili güvenlik birimlerine bilgi verilmesi.

Güvenlik konusundaki gelişmelerden idarenin sürekli olarak bilgilendirilmesi, ilkyardım gerektiren durumlarda ilk müdahalenin yapılması ve gerekli sağlık kuruluşlarının haberdar edilmesi.

İstenildiği takdirde danışmanlık hizmeti sunulması, kuruluşumuzda kurulmuş olan güvenlik oprganizasyonunun sürekli olarak denetlenmesi ve periyodik olarak eğitimlerin verilmesi.

Performans değerlendirmelerinin yapılması ve bu hizmetlerin raporları her ay düzenli olarak tarafınıza sunulur.

Diğer Hizmetlerimiz

Özel Güvenlik Hizmetleri

Kesintisiz hizmet anlayışına dayalı, çağdaş bir uygulama sağlayacak, müşteri odaklı hizmettir.

Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Kapalı Devre Kamera sistemleri ihtiyaçlarında uygun farklı çözümler üretilmektedir.

Soygun İhbar Sistemleri

Konut ve işyerinin korunması amacıyla tesis edilen soygun ihbar sistemleridir.

El ve Metal Tipi Kapı Dedektörleri

Proje kapsamında sunduğu anahtar teslimi komple çözümler içerisindedir.

Referanslar